[Firma] Wypożyczalnia odkurzaczy piorących - pranie dywanów pranie wykładzin pranie tapicerki w Warszawie

  • By WypozyczalniaOdkurzaczy.pl
  • Kategoria Dala domu
  • Lokalizacja Warszawa

UWAGA! To ogłoszenie ma więcej niż 3 miesiące. Oferta może być już nieaktualna!

Szczegóły

Wyspecjalizowana wypożyczalnia odkurzaczy ekstrakcyjnych. Zajmujemy się dzierżawą odkurzaczy do czyszczenia ekstrakcyjnego. W biurze posiadamy sprzęty piorące marki Karcher. Oferowane sprzęty są na bieżąco naprawiane.

W ofercie mamy sprzęty Karcher Puzzi 10/1. W zestawie z ekstraktorem dajemy 2 ssawki: do czyszczenia narożników a także do czyszczenia wykładzin.

Jest możliwość wypożyczenia na 1 dobę lub na weekend. Karcher można wynająć bezpłatnie w biurze wypożyczalni. Na obszarze stolicy i podwarszawskich miast np. w Pruszkowie czy Wołominie dostarczamy i odbieramy odkurzacz bezpośrednio do Konsumenta.

Powinno się czyścić narożniki przynajmniej raz na 12 m-cy. Dzięki okresowemu praniu można utrwalić schludny stan mebla. Wewnątrz materiału rozmnaża się wielka liczba bakterii. Dodatkowo poplamiona powierzchnia nie prezentuje się atrakcyjnie.

Wyspecjalizowane firmy z Warszawy z reguły zalecają czyszczenie wykładzin metodą ekstrakcyjną. Polega ona na czyszczeniu tapicerki mieszaniną wody i płynu do prania. To nieskomplikowana i nad wyraz skuteczna metoda, która świetnie sprawdza się w przypadku najbardziej uporczywych plam.

Czy możliwe jest wyczyszczenie różnorodnych plam z wykładziny? Z reguły tak. Odpowiednio dobrana metoda w połączeniu z nowoczesnym ekstraktorem oraz sprawdzonymi proszkami czyszczącymi pozwala wyeliminować najbardziej uciążliwe plamy, które psuły wygląd tapicerki.
Nazwa (Usługa)Wypożyczalnia odkurzaczy piorących - pranie dywanów pranie wykładzin pranie tapicerki w Warszawie
Ogłoszenieprywatne
Dodano24.05.2021
MiastoWarszawa
WojewództwoMazowieckie
StanNowy

Opinie

Dodaj opinię