[Firma] ŻYWICA na TARAS - elastyczna posadzka żywiczna na beton Sikafloor 400N

  • By WNĘTRZA Z KLASĄ
  • Kategoria Budowlanka
  • Lokalizacja KALISZ

Szczegóły

Oferujemy wysoko-elastyczne żywice poliuretanowe do utworzenia podłogi żywicznej na powierzchni betonowego tarasu względnie balkonu.
Żywica poliuretanowa marki Sika świetnie sprawdza się w warunkach klimatu górującego w kraju nad Wisłą - nadzwyczaj wielkie różnice temperatur lato/zima.
Ustrój elastycznych powłok żywicznych oparty o Sikafloor 400N jest trwalszym rozwiązaniem niż wdrożenie płytek ceramicznych na tarasie / balkonie.
Oferowane przez nas pełno-elastyczne żywice na tarasy i balkony to towar renomowanej kompanii Sika, która słynie z ciągliwych systemów hydro-izolacyjnych.
Sika znana jest z najlepszych materiałów w sprawie gibkości, przyczepności i izolacyjności.
Zasadniczą kolorową warstwę żywiczną Sikafloor 400N proponujemy w 6 odcieniach. Całość dopina bezbarwna żywica poliuretanowa Sikafloor 410. System można uzupełnić o grunt żywiczny na bazie kalafonii epoksydowej Sikafloor 150 / Primer Mb.
Żywica poliuretanowa stanowi wierzchnią warstwę hydroizolacyjną i naraz podłogę dekoracyjną.
Kalafonię nakładamy cylindrem na suchy cement. Malowanie betonu na balkonie / tarasie musi się odbywać z należytą rezerwą, żeby nie umalować terenu nie objętego kierunkiem robót (po związaniu materiału kalafonię możemy usunąć wyłącznie mechanicznie). W uproszczeniu można powiedzieć, iż żywica Sikafloor 400N jest niczym specjalistyczna farbka do cementu do wykonania podłogi ozdobnej.
Kalafonie sprzedajemy w metalicznych wiadrach 6 i 18kg.
Dostarczamy kurierem na obwodzie całego kraju!
Nasi konsultanci pomogą Ci skompletować twoje zapotrzebowanie i odpowiedzieć na pytania.
Zamówienie możesz zrobić nawet przez telefon.
Nazwa (Produkt)ŻYWICA na TARAS - elastyczna posadzka żywiczna na beton Sikafloor 400N
Ogłoszenieprywatne
Dodano31.08.2022
MiastoKALISZ
StanNowy

Opinie

Dodaj opinię